Hakkımızda

Pırıltı Ağız ve Sağlığı Polikliniği, insani değerlere her zaman bağlı ve hasta odaklı bir anlayışı esas almıştır. Covid-19 tedbirleri doğrultusunda sağlıklı yaşam alanlarını geniş tuttuğumuz polikliniğimizde, modern mimarimiz ve ileri tıbbi donanımızla yurt içinden ve yurt dışından hastalarımızın memnuniyetini sağlamak birincil önceliğimizdir. Bizim için hastalarımıza saygı her zaman en üst düzeydedir. Yüksek güven ve kaliteli hizmet anlayışımızla hastalarımızın sağlığını her şeyden çok önemsiyoruz. Dt. Adil UMMAHAN; Pırıltı ağız ve diş sağlığı polikliniğinde diş hekimi ve mesul müdür olarak çalışmaktadır.

Polikliniğimizde; aşağıda belirttiğimiz branşlarda hastalarımıza hizmet vermekteyiz:

Dental İmplant

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Zirkonyum ve Porselen Kaplamalar

Ortodonti (Diş Teli)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Estetik Diş Hekimliği

Sedasyon ve Genel Aneztezi

Dental Radyoloji

3D Çene ve Diş Tomografisi

VİZYONUMUZ

Esthedent’de bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek hasta memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. İnsan hayatının her şeyden daha fazla önemsendiği polikliniğimizde; ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmetlerimizle ulusal ve uluslararası düzeyde çalışmalarıyla takip edilen bir kurum olmayı hedefliyoruz.

 MİSYONUMUZ

“Güzel Gülüşler – Beautiful Smiles” mottosuyla hayata geçirdiğimiz polikliniğimizin misyonu; hasta haklarına karşı saygılı tutumumuzu, tıbbı etik kurallara uygun çalışma standartlarımızı ve hastalar ile hasta yakınlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır.